Akční nabídka AK Furniture: TV stolek Beron 140 cm v barvě olše!

Akční nabídka! Nechte se okouzlit moderním TV stolekem ze série Beron od AK Furniture. Tento elegantní a zároveň praktický stolek je vyroben z laminované nábytkové desky, která je odolná proti oděru.

TV stolek Beron 140 cm v barvě olše

Barva olše, klasický design a dostatek úložného prostoru

Barva olše a klasický design ve kterém je stolek proveden dokáže stylově doplnit vzhled celé místnosti. Stolek je vybaven dvěma otevřenými policemi, které poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše oblíbené knihy a dekorace. Dvě uzavřené skříňky vám umožní ukládat vše, co nechcete nechat na očích.

Zajímavost pro milovníky technologií: velikost TV stolek je ideální pro televizory s úhlopříčkou 55 až 60 palců!

Detail TV stolku Beron

ABS hrany pro ochranu proti poškození

Hrany stolku jsou kryté ABS, který zvyšuje odolnost nábytku proti poškození, což je velkou výhodou, pokud máte doma domácí zvířata či děti. Celkově tvrdá povrchová úprava zaručuje lepší odolnost proti poškození a delší životnost nábytku.

Výhodná cena a vlastní montáž

Tento elegantní TV stolek vám nabízíme za neuvěřitelnou cenu a navíc ho můžete sestavit sami díky jednoduchému návodu, který je součástí balení. Nečekejte dlouho a začněte si užít skvělé vizuální zážitky z vaší oblíbené TV show, filmu nebo videa v té nejvyšší kvalitě.

Za skvělou cenu si nyní můžete objednat tento moderní a zároveň praktický TV stolek Beron 140 cm v barvě olše na našem partnerovi srovnavacnabytku.cz