ASIR Lustr DRAM – zlatá volba pro výkonnostní nadšence


Z malé základny visící rozprostřená ramena lustru DRAM vypadají jako model chemické mřížky ve zlaté barvě. 

Výkonné osvětlení pro každou místnost

Lustr DRAM je vhodný do obývacího pokoje nebo kuchyně či pracovny, zkrátka tam, kde potřebujete hodně světla. Díky šesti objímkám typu E 27 dokáže osvětlit i větší místnosti.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Vyrobena je z kovu, takže i při každodenním používání bude vypadat jako nová. Rozměry lustru jsou 102 x 52 cm s výškou 25 cm. Průměr stínítka je 15 cm a výška stínítka 7 cm. Průměr základní desky je 10 cm a výška základní desky 3 cm. Lustr DRAM má kód IP20, což znamená, že je chráněn proti vniknutí pevných těles větších než 12,5 mm a nemá ochranu proti vodě.

Moderní design

Design lustru DRAM je velmi moderní a stane se skvělým doplňkem vašeho interiéru. Zlatá barva dodá celému prostoru eleganci a luxusní vzhled. Pokud hledáte vhodné osvětlení pro svůj moderní byt, lustr DRAM je tou nejlepší volbou pro vás. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují, že vám bude sloužit mnoho let.

ASIR Lustr DRAM

Výrobce ASIR dbá na výběr kvalitních materiálů a moderní design. Lustr DRAM je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní osvětlení, které bude sloužit mnoho let. Kromě toho se krásně hodí k modernímu stylu interiéru a dodá mu na eleganci a luxusním vzhledu. 

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku a pořiďte si ASIR Lustr DRAM ještě dnes!

Přejděte na stránky výrobce a objednejte si ASIR Lustr DRAM zlatý zde: https://www.sidonia.cz/produkt/asir-lustr-dram-zlata