Béžová keramická váza Blomus Nomad – krásný doplněk pro váš domov!

Béžová keramická váza Blomus Nomad

Stylový a reprezentativní prostor pro vaše rostliny

Vazy z kolekce Ceola od designéra Frederike Martens poskytnou vašim rostlinam stylový a reprezentativní prostor. Kolekce nabízí pět tvarů a velikostí v jemných světlých odstínech.

Všechny kousky charakterizuje štíhlé hrdlo, které udržuje rostlinu dokonale vzpřímenou a zajišťuje, aby se stonek neohýbal ani nelámal. Mírně zdrsněný keramický povrch přispívá k celkovému přirozenému vzhledu.

Poznámka: Malé nedokonalosti, nepatrné barevné odchylky a viditelné čáry jsou stopy rukodělné výroby. Každý kousek je jedinečný.

Bezová keramická váza Blomus Nomad – výjimečný kus pro každou domácnost

Váza je vyrobena z kvalitní keramiky a svým jedinečným designem skvěle doplní váš interiér. Bezová barva se hodí do každého interiéru a díky svému elegantnímu tvaru vás okouzlí na první pohled.

Nebudete litovat, když do své domácnosti řeknete tuto krásnou vázu, která svým vzhledem a kvalitou potěší nejen vás, ale i vaše rostliny. Koupit si ji můžete zde.

Bezová keramická váza Blomus Nomad v interiéru

Vyberte si tu správnou velikost vázy

Pokud si nejste jistí, jakou velikost vázy si vybrat, dejte si záležet na výběru. Vyberte si takovou, která bude krásně ladit s rostlinou a zároveň se bude hodit do vašeho interiéru. Pokud si nevíte rady, přeměřte si prostor, kam vázu umístíte a doporučíme vám té správnou velikost.

Bezová keramická váza Blomus Nomad v interiéru

Bezová keramická váza Blomus Nomad si jistě získá vaše srdce a stane se nedílnou součástí vašeho interiéru. Krásná a stylová váza, která bude potěšením nejen pro vás, ale i pro vaše rostliny. Pořiďte si ji ještě dnes na www.codina.cz!