Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE 40 cm – luxusní a praktický doplněk do interiéru


Krása přírodních materiálů

Dokonalá kombinace přírodních materiálů, a to mramoru a dubu dala vznik překrásnému odkládacímu stolku ZUIVER WHITE STONE M. Podnož stolku je vyrobena z masivního dubu, díky čemu unese mohutný, avšak překrásný bílý kus mramoru. Tento krásný stůl je nejen praktický, ale také velmi luxusním doplňkem do jakéhokoliv interiéru.

Barvy a povrch

Pozor: Vlivem přírodního materiálu mohou nastat různé barevné odchylky. To však pouze dokazuje, že každý kus je originál a jedinečný.

Mramorový povrch odkládacího stolku ZUIVER WHITE STONE 40 cm je hladký, lesklý a velmi elegantní. Musíte však být opatrní, abyste na povrch něco nenakápli, protože to by mohlo zanechat skvrny. Proto je důležité tento produkt impregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Funkčnost a rozměry

Odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE 40 cm má velmi praktickou funkci – jeho mramorová deska je ideální na položení sklenice, knihy, květinového dekoru, vázy nebo jiných drobných předmětů. Stůl má rozměry 40 x 40 x 40 cm, takže se snadno vejde do jakéhokoliv interiéru. Vzhledem k jeho velikosti je možné tento stůl použít jako dekorační a praktický prvek nejen do obývacího pokoje, ale také do kanceláře, ložnice nebo jiné místnosti.

Závěr

Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE 40 cm je skvělým doplňkem pro každého, kdo má rád krásné, kvalitní a praktické produkty. Je určen pro ty, kteří hledají elegantní, originální a jedinečný doplněk do svého interiéru. Pokud hledáte něco, co skvěle zapadne do vašeho stylu a poslouží vám jako praktický prvek, tak je tento odkládací stůl tou správnou volbou. A vy si můžete objednat tento úžasný kus na adrese: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/bily-mramorovy-odkladaci-stolek-zuiver-white-stone-40-cm.