Dekorativní mísa s opicí a banánovým listem od KARE Design

Pokud hledáte dekoraci pro váš byt, která bude nejen nápaditá ale i praktická, máme pro vás jednu skvělou tip. Řeč je o Dekorativní míse s opičkou a banánovým listem od KARE Design.

Popis výrobku

Dekorativní mísa Opice s banánovým listem vám umožní pohodlné odložení šperků, klíčů nebo jiných drobností. Roztomilá opička ve zlaté barvě drží nad hlavou banánový list ve tvaru misky. Dekorace vyrobená z polyresinu je ručně malována. Soška opičky s listem je vyrobena z pevného materiálu odolného proti poškození. Zlatá barva vkusně doladí interiér a zajistí dekoraci zaslouženou pozornost.

Ze samotného popisu již jasně vyplývá, že se jedná o velmi neobvyklý a atraktivní produkt, který si získá přízeň jak dospělých, tak i dětí. Je to doplněk, který bude skvěle vypadat například v obývacím pokoji na police vedle televize, ale nemusíme se omezovat pouze na obývák. Vhodně umístěná opička dokáže ozdobit i ložnici nebo pracovnu.

Jaké jsou Výhody této dekorace?

V první řadě se jedná o velmi kreativní myšlenku, která v sobě zahrnuje dvě prvky, které se do sebe dokonale zapojují a tvoří výsledný vzhled. Opička drží ve svých rukou banánový list, který tvoří samotnou misku. Díky polyresinovému materiálu se jedná o velmi odolný produkt, který vydrží i v náročných podmínkách, či při častém používání.

KARE Design přihlíží k posledním vývojových trendům a to vše se projevuje v kvalitě produktů, které nabízejí. Produkce Dekorativní mísy s banánovým listem je ruční, to zaručuje jedinečnost každého kusu a proto si můžete být jistí, že se bude jednat o originální a neopakovatelný kousek.

Závěr

Chcete-li vyslovit svůj osobitý vkus nebo hledáte vhodný dárek pro kamaráda, přítele nebo kolegyni z práce, určitě doporučujeme . Kombinace nezvyklých prvků a kvality použitého materiálu jsou přesně tím, co udělá z této dekorace předmět, který si získá vaši pozornost, vzkříší váš prostor a bude měnit atmosféru vašeho je domova. Pokud milujete neobvyklé věci a rádi dáváte vtipně inspirované dary, tuto mísku určitě zvažte. Vybrat si ji můžete na této stránce Kare Design.

Dekorativní mísa s opicí a banánovým listem

Značka KARE Design je prověřeným partnerem, který produkty s neobvyklým designem a inspirativními prvky přináší už od roku 1981. Pokud tedy máte chuť na něco velmi mimořádného, není potřeba hledat dál – KARE Design je tím správným výběrem. A Dekorativní mísa s opicí a banánovým listem je prvním krokem k dokonale zkrášlenému interiéru.