Dřevěný box s 8 bílými šálky pro lungo od COSTA NOVA GRESPRESSO 0,21 l


Sada 8 bílých kameninových hrnků na lungo od značky COSTA NOVA ze série GRESPRESSO musí mít každý milovník výborné kávy.

Šálky skvěle padnou do dlaně a při posezení vám prohřejí ruce i potěší oko. Svou kávu již nikdy nebudete hledat, váš hrnek na sebe vždy upoutá pozornost. Díky ručnímu glazování má každý kelímek originální design ve vintage stylu.

Specifický způsob vypalování nádobí COSTA NOVA zajišťuje vysokou odolnost, proto je vhodné i do gastronomických provozoven. Sada lungo hrnků z kameniny je pevná, odolná a přitom nádherně jednoduchá.

Pokud hledáte ideální řešení pro uchování a prezentaci své sbírky COSTA NOVA GRESPRESSO, doporučujeme se podívat na dřevěný box s 8 bílými šálky na lungo. Tento dřevěný box nejen zajistí skvělou ochranu vašich kameninových hrnků během přepravy, ale také poslouží jako perfektní doplněk do vašeho domova či kanceláře.

Dřevěný box na lungo s hrnky od COSTA NOVA GRESPRESSO je nejen praktickým řešením, ale také dokonalým propojením stylu s funkčností. Díky jejich jednoduchému designu je lze snadno sladit s jakýmkoliv interiérem.

Každý milovník kávy by si měl dopřát pravý luxus s COSTA NOVA GRESPRESSO lungo hrnky, které se velmi dobře hodí pro každodenní použití, stejně jako pro speciální příležitosti. Tradiční portugalská značka COSTA NOVA se specializuje na výrobu keramického nádobí již od roku 1998 a staví na kvalitu svých výrobků a na jejich exkluzivitu.

Dřevěný box s 8 bílými šálky na lungo od značky COSTA NOVA GRESPRESSO je investicí do kvalitního nádobí, které vám dlouhé roky poskytne vynikající servis a zážitek z výborného nápoje. Vyberte si své vysněné kameninové hrnky od COSTA NOVA GRESPRESSO a dopřejte si neopakovatelný zážitek z každé kávy.