Držák ručníků Tesa Ekkro chrom – dokonalý detail pro vaši koupelnu (č. 40234-00000-00)


Držák ručníků Tesa Ekkro chrom – dokonalý detail pro vaši koupelnu

S dvojitým držákem na ručník

Držák ručníků Tesa Ekkro chrom je dokonalým detail pro vaši moderní koupelnu. S dvojitým držákem na ručník máte svobodu montáže, aniž byste se museli starat o poškození obkladů nebo koupelnové zdi. Díky lepicí technologii tesa® Power.Kit lze držák na ručník snadno připevnit a montáž vyžaduje 12hodinové zaschnutí lepidla.

Chromovaný povrch s vysokým leskem

Koupelnový doplněk s atraktivním designem je vhodný do každé moderní koupelny. Díky chromovanému povrchu s vysokým leskem je hranatý držák na ručník praktický a atraktivní koupelnový doplněk. Pokud máte rádi luxus a moderní prvky, tento držák určitě oceníte.

Demontáž a přemístění

Vyberte si polohu, kterou preferujete. Jakmile budete mít pocit, že držák bude hezčí na jiném místě, je velmi snadné držák z původní polohy demontovat a přemístit ho na nové místo pomocí nového adaptéru BK20. Není třeba se obávat, že demontáž způsobí poškození povrchu. Vše probíhá hladce.

Zakoupit produkt

Chcete tento držák ručníků do vaší koupelny? Navštivte webové stránky www.crosta.cz a zakupte si produkt č. 40234-00000-00. Cena je přijatelná a váš dojem z koupelny se může změnit k lepšímu již za pár minut.

Koupelna
Držák ručníků Tesa Ekkro chrom

Vyberte si produkt s dlouhou životností a snadnou montáží. Tesa Ekkro držák na ručník vám bude k dispozici po mnoho let.

Prohlédněte si držák ručníků Tesa Ekkro chrom a nebojte se změny v koupelně. Pokud chcete moderní doplněk do vaší koupelny, je Tesa Ekkro držák na ručník tou nejlepší volbou.