Expedo skříň s posuvnými dveřmi: ELVIRA s tichým dojezdem a zrcadlem v bílé barvě ve velikosti 200x216x61 cm


Skříň se zrcadlem ELVIRA je vynikající volbou pro každého, kdo potřebuje dostatek úložného prostoru pro své šaty a další oblečení. Je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost skříně.

Kvalita vnitřního prostoru skříně

Vnitřek skříně vytváří dostatek úložného prostoru v podobě šatních tyčí i polic. Díky tomuto rozdělení prostoru budete mít všechno oblečení hezky uspořádané a snadno dostupné.

Navíc šatník zakryjí posuvné dveře, které mají z vnější strany zrcadlo. Tento design je nejen elegantní, ale také velice praktický. Díky zrcadlu se můžete pořádně ohlédnout za svým outfitem a snadno se oblékat a převlékat.

Šířkové varianty a možnosti výběru

Skříň ELVIRA se vyrábí ve čtyřech šířkových variantách, které se liší počtem polic, šatních tyčí i umístění zrcadla. Tímto způsobem můžete vybrat přesně takovou variantu, která vám nejvíce vyhovuje. Kromě toho můžete vybírat také z více dekorů, takže si můžete vybrat ten, který se nejvíce hodí k vašemu interiéru.

Celkově lze shrnout, že skříň ELVIRA je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje dostatek prostoru pro uložení oblečení. Díky šatním tyčím, poličkám, posuvným dveřím a zrcadlu je tato skříň praktickou a elegantní volbou pro každý interiér.

Koupit ELVIRA skříň na nabytekprozivot.cz

Použité materiály

Tato skříň se zrcadlem ELVIRA je vyrobena z LTD a PVC materiálů, které zaručují dlouhou životnost a kvalitu skříně.

Dbejte na to, aby vaše ložnice byla praktická a zároveň stylová se skříní ELVIRA, která je vynikající volbou pro jakýkoli interiér. Díky této skříni se již nebudete muset zabývat tím, jak uspořádat své oblečení.

ELVIRA skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

Swissssss.

ELVIRA skříň v různých šířkách

Zkuste si zvolit nejvhodnější šířku pro svůj interiér.

ELVIRA skříň v bílé barvě

Iz goooooddddd.