Keramické šálky ve stojanu s motivem koček – 4 díly pro dokonalý zážitek z kávy


Vyberte si dokonalý dárek pro milovníky koček

Sada keramických šálků ve stojanu je ideální pro opravdové požitkáře a milovníky dlouhých snídaní. Všechny milovníky koček potěší jako dárek i jako milá pozornost. Doplňte ji o oblíbenou kávu nebo sypaný čaj a skvělý dárek je na světě!

Obsah sady

Sada obsahuje: 4x šálek o objemu 330 ml, v. 8,5, pr. 8,5 cm a 1x stojan na šálky – v. 27,5 cm, š. 10 cm. Jednotlivé šálky i stojan jsou zdobeny krásnými ilustracemi koček, které dodají atmosféru i prostoru, kde bude sada umístěna.

Nejoblíbenější dárek pro každou příležitost

Tuto sadu si oblíbíte nejen vy, ale i vaše přátelé a rodina. Je vhodnou volbou jako dárek k narozeninám, svátku či Vánocům. Vyberte si perfektní dárek pro každou příležitost, který potěší vaše blízké.

Kvalitní materiály a pečlivé zpracování

Sada keramických šálků ve stojanu s motivem koček je vyrobena z kvalitní keramiky, která je odolná proti vysokým teplotám a tím zaručí dlouhou životnost. Pečlivé zpracování a jedinečný design dělají z této sady nejen dárek, ale i krásný doplněk pro váš domov.

Koupit nyní s esrom.cz

Jestliže hledáte originální dárek pro milovníky koček nebo jednoduše chcete doplnit své vybavení, tuto sadu keramických šálků ve stojanu s motivem koček určitě oceníte. Klikněte si na odkaz https://www.esrom.cz/produkt/4dilna-sada-keramickych-salku-ve-stojanu-kocky a nakupujte s esrom.cz.