Madlo Univerzální nerez 8971.2.003.000.1 od Jika


Popis madla JIKA Universum

Madlo do sprchy JIKA Universum je v nerezovém provedení o průměru 28 mm. Rozměr: 750 x 450 mm. Tohle madlo je naprostou nutností pro každou koupelnu, která sleduje moderní trendy. Nerezový materiál dodává madlu odolnost proti vlhkosti a odolnost proti korozi. Díky svému designu a vysoké kvalitě vydrží toto madlo dlouho jako dokonalý doplněk vaší koupelny.

Proč si vybrat právě toto madlo?

Pokud hledáte kvalitní a moderní madlo do koupelny, je JIKA Universum to pravé pro vás. Jeho univerzální design dokonale ladí s každým stylm koupelny. Díky nerezovému materiálu je velmi odolné a vydrží dlouho. Vysoká kvalita zajišťuje jistotu, že toto madlo nejenže dobře vypadá, ale i perfektně plní svou funkci.

Jak nainstalovat madlo JIKA Universum

Instalace madla je velmi jednoduchá. Pomocí priložených šroubů a kotev ho jednoduše připevníte na zeď. Pokud si nejste jisti, zda bude madlo dostatečně pevné, obraťte se na profesionála. Ujistěte se, že madlo je dobře upevněné, aby nedošlo k narušení bezpečnosti v koupelně.

Kde si můžete madlo JIKA Universum zakoupit?

Toto nádherné madlo můžete najít na webu Velký nábytek, který nabízí široký výběr koupelnového vybavení a dalšího nábytku pro váš domov. Navštivte jejich webové stránky a objednejte si toto madlo již dnes. Nebudete litovat, vaše koupelna bude díky tomuto madlu vypadat moderně a funkčně. Prodejce nabízí skvělé ceny a profesionální služby.

Madlo Univerzální nerez 8971.2.003.000.1 od Jika

Znovu zdůrazníme, že pokud hledáte nejen krásné, ale i kvalitní madlo do sprchy, JIKA Universum je tou správnou volbou. Toto madlo vám dodá jedinečnou atmosféru vaší koupelny. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlí a styl vaší nové koupelny.

Odkaz na produkt na stránkách prodejce: Madlo JIKA Universum nerez 8971.2.003.000.1