Moderní černý příborník Gazzda Fina – šířka 176,4 cm

Potřebujete efektivně zorganizovat kuchyňské náčiní, nebo třeba svou sbírku desek či knižních sérií? Svěřte se do rukou multifunkčnímu příborníku od značky Gazzda, který navíc přidá kvalitní přírodní materiál. Tento pomocník je zhotoven z pravého dubového dřeva, které díky jedinečné odolnosti vydrží ve vaší domácnosti několik dekád.

černý příborník Gazzda Fina - šířka 176,4 cm

Jednoduchý design a praktické využití

Designér Mustafa Cohadzic vdechl tomuto kousku čistý a nadčasový vzhled, který jde ruku v ruce s praktickým využitím. Úložný prostor je kromě polic ukryt i za dvířky a v nenápadných zásuvkách, které fungují na pohodlném principu „push to open“. Stačí na desku zásuvky lehce zatlačit a voilà – je otevřeno.

Celkově rozměrný příborník má šířku 176,4 cm, což umožňuje skladovat nejen vaše kuchyňské náčiní, ale i desky, knihy, či jiné předměty, kterým jinak hrozí zbytečné a nekontrolovatelné rozmístění po domě.

detail zásuvek

Dubové dřevo a péče o něj

Jako materiál bylo zvoleno dubové dřevo, které není jen krásné, ale je také velmi odolné vůči vnějším vlivům. Pokud jej budete pravidelně chránit před vodou a přílišným slunečním zářením, bude pro vás stále jako nové.


Aby dubové dřevo vydrželo co nejdéle jako nové, potřebuje vhodnou péči.

Ideálním pomocníkem je sada pro péči o dubový nábytek Gazzda. Potom nic nebrání tomu, aby nábytek s grácií vydržel i neúprosné působení zubu času.

detail dřevěné textury

Investice do kvalitního nábytku jako je tento příborník se vám určitě vrátí. Nejen že vám uspoří prostor a pomůže udržovat pořádek, ale také díky krásnému designu a přírodnímu materiálu přinese do vaší domácnosti notu elegance a stylu.

Pokud vás tento černý příborník zaujal a chtěli byste se více informovat nebo zakoupit, navštivte stránku srovnavacnabytku.cz.