Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours II 33 cm – zlatý luxus pro každou příležitost


Elegantní podtalíř Blanche s efektním potiskem

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours II 33 cm – zlatý je dokonalým doplňkem pro každou příležitost. Zdobený efektním potiskem, dokáže podtalíř Blanche okouzlit svým designem stejně jako kvalitou zpracování.

Vysoce odolný plast

Podtalíř Blanche je vyroben z vysoce odolného plastu, který zaručuje, že bude dlouhodobě použitelný. Pokud se o něj bude také správně staráno, poslouží vám mnoho let.

Exkluzivní charakter díky designu a zlaté barvě

Jeho zajímavý design v kombinaci se zlatou barvou dodává celé scenérii exkluzivní charakter. Podtalíř Blanche s efektním potiskem se tak dokonale hodí pro slavnostní příležitosti, jako například svatby, oslavy a jiné významné události.

Využití jako dekorativní předmět

Podtalíř lze také využít jako stojan na svíčky nebo jiné dekorativní předměty, například vázičku nebo ozdobnou sošku. Díky svému výraznému charakteru dokáže Blanche okouzlit v jakémkoli interiéru.

Neurčen pro styk s potravinami

Je třeba zdůraznit, že podtalíř Blanche není určen pro styk s potravinami a měl by se umývat pouze ručně. Pokud však bude použit jako čistě dekorativní předmět, může vám posloužit jako dokonalá volba.

Pro koupi si přejděte na webovou stránku Kupsinabytek.cz a objednejte si Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours II 33 cm – zlatý.

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours II 33 cm - zlatý

Dejte svému stolu šmrnc a pořiďte si tento exkluzivní podtalíř, který dokáže zvýraznit každou příležitost.