Nejpohodlnější spánek s polštářem Sleeptex 70/90 cm


Jednoduše si zamilujete

Polštář Sleeptex 70/90 cm je produkt, který vám nabízí nejen pohodlí, ale také kvalitní a zdravý spánek. Jeho použití vám zpříjemní spánek a zajistí, aby byl každý váš den plný energie.

Velikost a údržba

Polštář Sleeptex 70/90 cm je určen pro celoroční použití. Jeho rozměry jsou cca 70 x 90 cm a je vybaven textilním potahem ze 100% bavlny, což zaručuje, že se na něm budete cítit opravdu pohodlně. Další výhodou tohoto produktu je měkká péřová výplň, díky které se budete cítit, jako byste spali v bavlnčině.

Navíc je tento polštář vybaven snadnou údržbou. Můžete jej prát až na 40°C v pračce, takže se nemusíte bát, že se potah polštáře zničí nebo ztratí svoji kvalitu.

Kvalitní a zdravý spánek

Polštář Sleeptex 70/90 cm je ideální volbou pro ty z vás, kteří trpí různými problémy s páteří nebo se snaží najít vhodný polštář, který by snížil výskyt bolesti hlavy a krční páteře. Protože je výplň polštáře z péří, velmi snadno se přizpůsobuje vaší postavě a páteři, a to zajišťuje bezpečný a zdravý spánek.

Dopřejte si kvalitní polštář Sleeptex!

Pokud chcete mít zdravý a kvalitní spánek, měli byste si dopřát polštář SleepTex 70/90 cm. Tento produkt vám nabídne pohodlí a kvalitu, která je nezbytná pro zdravou a energickou odpověď každého nového dne.

Neotálejte a zajistěte si tento úžasný produkt na www.nabytekhned.cz ještě dnes!

Polštář Sleeptex 70/90 cm

Charakteristika produktu:

  • Barva: Bílá
  • Velikost: 70x90cm
  • Potah: 100% bavlna
  • Výplň: 100% peří