Nový designový klenot od VIVALDI – Televizní stolek FLY 280 cm v kombinaci bílé a šedé barvy

Moderní nábytek pro moderní interiér

Skříňka Fly je inovativní, čtyřdílný kus nábytku, který dokonale zapadne do interiéru moderního obývacího pokoje. Jeho horní, závěsná část se nachází přímo nad stojící částí, což umožňuje využít dvě prostorné stolní desky. Horní část má navíc dvě prostorné zásuvky, do kterých můžete schovat mnoho užitečných věcí.

VIVLADI FLY je ideálním řešením pro ty, kteří oceňují moderní a elegantní design a chtějí mít v obývacím pokoji kus nábytku, který nikdo jiný nemá.

Barevné varianty

Můžete si vybrat i z dalších barevných variant. V obchodě Kup s nábytkem najdete například krásnou kombinaci bílé a šedé barvy.

Rozměry a materiál

Rozměry produktu:

Šířka – 280 cm (2x 140cm)

Hloubka – 34 cm

Výška – 45 cm

Materiál:

Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm. Sada se skládá ze dvou segmentů – závěsného, vybaveného zásuvkami, a stojícího, sloužícího jako police.

Návod k montáži je součástí nábytku, takže se nemusíte obávat, že byste si s montáží nevěděli rady.

Závěr

Pokud hledáte moderní nábytek pro moderní interiéry, pak je VIVALDI FLY ideálním řešením. Jeho inovativní design a vynikající kvalita materiálu potěší každého, kdo má rád krásné a praktické věci. V obchodě Kup s nábytkem si můžete vybrat nejen z bílo-šedé kombinace, ale i z dalších barevných variant.