Nový koberec Aurora od Asiatic Carpets o rozměrech 150×80 cm v růžově-šedé barvě


Nový koberec Aurora od Asiatic Carpets

Rozměry 150×80 cm v růžově-šedé barvě

Propojení polyesterových vláken ztělesňujících jemnost, měkkost a lesklost s polypropylenem, který naopak dodá kýženou odolnost a snadnou údržbu. Tak by se daly shrnout hlavní funkční vlastnosti koberců z kolekce Aurora od značky Asiatic Carpets. Nový koberec Aurora, který má rozměry 150×80 cm a je obohacen o růžově-šedou barvu, tyto vlastnosti zcela splňuje. Koberec je tak vhodný pro různé interiéry, kde se projeví nejen funkčně, ale i esteticky.

Nový koberec Aurora od Asiatic Carpets

Sladěním jemnosti, měkkosti a lesklosti s odolností a snadnou údržbou získává nový koberec Aurora v rozmezí rozměrů 150×80 cm v růžově-šedé barvě výjimečnost.

Asiatic Carpets je producentem koberců, které zaujmou jak vzhledově, tak funkčně. Kolekce Aurora je v tomto ohledu velice zdařilá. Zadáním pro tvůrce koberců nebylo nic menšího, než vytvořit koberec, který bude jemný, měkký, lesklý a vzhledově velice příjemný pro oči. Zároveň ale musí být odolný a snadno se udržovat. A produktem, který všechny tyto vlastnosti spojuje, je právě nový koberec Aurora.

Koberec Aurora od Asiatic Carpets

Interiéry, ve kterých bude Nový koberec Aurora zapůsobit svojí estetikou:

  • Ložnice – koberec Aurora působí zklidňujícím dojmem svou barvou a jemností, oslaví tak každou ložnici a její majitele.
  • Dětský pokoj – měkkost koberce Aurora je jako stvořená pro dětskou pokoj, jeho odolnost je na určité úrovni, takže se ani nemusíte obávat, že vaše ratolesti po koberci nebudou skákat nebo jezdit na autíčkách.
  • Kancelář – proč nevsadit i v kanceláři na kus měkkosti? New yorkské kanceláře už dávno nejsou tou nejmodernější volbou. S kobercem Aurora zazáříte svou originalitou a vkusem, který odliší vaše podnikání od konkurence.

Nový koberec Aurora od Asiatic Carpets je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého interiéru vnést nejen funkční, ale i vzhledovou kvalitu. Odkaz na tento kus měkkosti najdete zde.