Nový orientální koberec Cazaris – úchvatná kombinace šedé a pink, rozměr 160/230 cm


Jedinečný design od ESPOSA

Hledáte originální koberec na podlahu a chcete si dopřát něco výjimečného? Pak vsaďte na tento orientální koberec od značky ESPOSA! Bytový doplněk s rozměry cca 160 x 230 cm si oblíbíte pro moderní pruhovaný dekor v šedé a růžové barvě.

Jeho povrch tvoří z 95 % střižní vlna. Díky tomu je velmi příjemný pro nohy a zároveň má vynikající izolační vlastnosti. Ručně tkaný koberec je vhodný také na povrchy s podlahovým topením.

Ať do ložnice, jídelny nebo obývacího pokoje: tento ručně vyrobený koberec z Indie bude každému pokoji slušet! – CCA 160X230 CM – VLAS 95% STŘIŽNÍ VLNA – RUČNÍ PRÁCE, INDIE

Vhodný doplněk do každého interiéru

Tento koberec je skvělým doplňkem do moderního interiéru, ale může být i krásným kontrastem v tradičním stylu. Jeho šedá barva dodává prostoru klid a neutrálnost, zatímco růžový pruh vytváří zajímavý akcent, který dodá prostoru hravost a originalitu.

Vhodně zvolený koberec může interiér pozvednout a dodat mu celkový ráz. Orientální design tohoto kusu vám umožní svobodně ho kombinovat s dalšími dekoracemi a přinést tak prostoru osobitost a individualitu.

Kvalitní ruční práce

Jak již bylo zmíněno, tento koberec je ručně tkaný a pochází z Indie. Toto místo je pro svou dlouhou historii ručního tkaní orientálních koberců známé. Často také právě zde najdete kusy s nádhernými, pestrobarevnými vzory.

Ruční práce zaručuje nejen originální design, ale také kvalitu. Práce na koberec trvá několik dní a každý takový kus je unikátní. Tato tradice ručního tkaní se udržuje po mnoho generací a nyní si můžete do svého domova přivést kus bytného textilu, který má mnohonásobnou cenu a význam.

Nebuďte jako ostatní a vsaďte na koberec Cazaris. Najdete ho na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/cazaris-orientalni-koberec-160-230-cm-seda-pink. Určitě nebudete litovat!

orientální koberec

Závěr

Pokud hledáte kvalitní, originální a ručně tkaný koberec s moderním designem, pak byste měli určitě zvážit koupi koberec Cazaris od ESPOSA. Jeho rozměry jsou cca 160 x 230 cm, vlas je tvořen z 95 % střižní vlnou a ručné tkaní zaručuje jeho vysokou kvalitu.

Tento koberec je nejen praktický, ale také velmi dekorativní. Jeho unikátní design vám umožní zatraktivnit interiéry bytu či domu. Neváhejte a vsaďte na kvalitu i krásu koberec Cazaris!