Orion Forma kovových košíčků TORTELETTES pr. 5,5 cm 6 ks pro dokonalé dezerty

Orion Forma kovových košíčků TORTELETTES je vynikající nástroj pro přípravu vynikajících dezertů. S touto formou budete moci vyrobit dokonalé mini-koláče, muffiny, gratinované pokrmy a mnoho dalšího.

Vlastnosti formy

Tato forma se skládá z šesti malých košíčků o průměru 5,5 cm. Ty jsou vyrobeny z odolného kovu, který zajišťuje, že se vaše dezerty budou pečením rovnoměrně zahřívat.

Forma je vhodná pro použití v troubě. Struktura kovu zaručuje, že se košíčky nelepí a snadno se z nich vydají dokonalé dezerty. Proto bude pečení s touto formou jednoduché jako nikdy předtím.

Univerzální pomocník v kuchyni

Tato forma není určena pouze pro pečení muffinů, ale může být využita pro mnoho dalších vynikajících jídel. Můžete ji například použít pro servírování dipů a oliv na párty nebo k vytvoření mini koláčků s ovocem jako předkrm.

Použití této formy vás bude stát jen málo úsilí a času, což vám umožní vařit ještě častěji a experimentovat s novými recepty.

Jak použít formu

Pro použití této formy je důležité ji před použitím dobře vymazat máslem nebo olejem. Pak můžete do košíčků nalít těsto nebo připravit ingredience na gratinování a pak je sformovat do košíčků.

Pro dokonalé výsledky se doporučuje použít pečicí papír, který pomůže zajistit, že se dezerty snadno odstraňují z formy.

Při používání této formy je důležité mít na paměti, že se může zahřát, proto vždy používejte rukavice nebo naběračku při manipulaci s formou a dezerty.