Předsíňová stěna Stela – perfektní kombinace vintage optiky dřeva a tmavého betonu

Předsíňová stěna na dřevěných nohách dodá vstupnímu prostoru útulnou atmosféru. Zajímavě řešený nábytek obsahuje vše potřebné – malý botník, zrcadlo, i boční šatní panel, ve kterém jsou ukryty odkládací přihrádky i šatní tyč na kabáty. Předsíňový nábytek je vyroben ve vintage optice dřevěných latí v kombinaci s imitací tmavě šedého betonu.

Vintage optika dřeva a betonová imitace

Tento zajímavý nábytek je ideální pro vlastníky bytů či domů, kteří hledají elegantní řešení pro vstupní prostor. Vintage optika dřeva spolu s betonovou imitací vytváří dokonalou kombinaci.

Předsíňová stěna Stela dokáže svému majiteli nabídnout jak výborný praktický výběr, tak estetické zážitky.

Zajímavě řešený a praktický nábytek

Na předsíňové stěně se nachází boční šatní panel s přihrádkami, které lze využít k uložení bot, šátků, rukavic a dalšího drobného vybavení. Celá stěna se skládá z několika modulů, což umožňuje jednoduchou demontáž při potřebě úklidu nebo při přestěhování domácnosti.

Důležitým prvkem předsíňové stěny Stela jsou dva velké zrcadla, které jsou praktickým řešením pro rychlé posouzení svého vzhledu před odchodem z domu. Velkou výhodou je také možnost odkládání klíčů a dalšího drobného příslušenství do vnitřního prostoru.

Kde si můžu koupit předsíňovou stěnu Stela

Nabídku předsíňové stěny Stela vám nabízí internetový obchod Vybírej nábytek. Naleznete tam také další zajímavé kusy nábytku pro celou domácnost. Pro koupi není nutná osobní návštěva kamenné prodejny, vše lze vyřídit online.

Předsíňová stěna Stela

Předsíňová stěna Stela je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a zároveň nádherně vypadající designový kus nábytku pro svůj vstupní prostor. Zajímavé řešení sestavení z různých modulů umožňuje jednoduchou manipulaci a přemístění potřebných částí.