Ručník do koupelny Bio:Vio ve stříbrné barvě, rozměr 90/180 cm

Ručník do koupelny Bio:Vio ve stříbrné barvě je skvělou volbou pro všechny, kteří vyžadují kvalitu a design v jednom produktu. Tento ručník má rozměr 90/180 cm, což z něj dělá dostatečně velký kus látky pro vysušení celého těla.

Výhody Bio:Vio ručníku do koupelny:

  • 100% BAUMWOLLE – Tento ručník je vyrobený z kvalitní bavlny, která je prodyšná a příjemná na dotek. To zajistí, že se nebudeš potit pod ručníkem a budeš se cítit pohodlně a suché.
  • BIO – Bio bavlna zaručuje, že při pěstování této rostliny nebyly použity žádné pesticidy a ostatní nebezpečné chemické látky. To má pozitivní vliv na tvé zdraví a naši planetu.
  • Barvy stříbra – SILBER – Barva stříbra je moderní a elegantní. Tento ručník se tak skvěle hodí do moderních a stylových koupelen. Barva stříbra také zaručuje, že ručník zůstane dlouho krásný a nenatře se.
  • B/L: 90/180 CM – Rozměr 90/180 cm zaručuje, že se do něj celé tělo vejde a ručník tak bude dostatečně velký pro všechny členy vaší rodiny.

Tento ručník je vyroben v Evropě a splňuje nejvyšší standardy kvality. Pokud si chceš koupit tento Bio:Vio ručník do koupelny ve stříbrné barvě, navštiv náš eshop na adrese: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/bio-vio-rucnik-do-koupelny-90-180-cm-barvy-stribra

Ručník do koupelny

Proč si vybrat Bio:Vio ručník do koupelny? Protože se jedná o výrobek, který má nejen skvělý design, ale také nejvyšší kvalitu. Vyroben je z bio bavlny, která zajišťuje, že není zatížená pesticidy. Barva stříbra je moderní a elegantní a má tu výhodu, že se nedostává do pachatele. Navíc je tento ručník vyroben v Evropě a splňuje nejvyšší standardy kvality.