Růžové dětské povlečení Happy Friday Basic – kvalitní bavlna pro šťastné pátky!


Růžové dětské povlečení Happy Friday Basic – pro šťastné pátky!

Minimalistický design v pastelových barvách

Růžové dětské povlečení Happy Friday Basic je skvělou volbou pro každé dětské ložničky. Minimalistický design v pastelových barvách působí optimisticky a stylově. Tento příjemný styl se dokonale hodí do jakéhokoliv pokojíčku díky svému decentnímu vzhledu.

Kvalitní 100% bavlna pro vaše děti

Povlečení je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje perfektní pocity na doteku s pokožkou a skvělé sací schopnosti. Vzhledem k jeho složení je také povlečení snadno udržovat a dobře se perou.

Výběr správné velikosti

Růžové dětské povlečení Happy Friday Basic má následující rozměry: 100 x 120 cm. Je to ideální velikost pro dětskou postýlku, která se vejde do každého pokojíčku. Tento rozměr vám zajistí, že povlečení bude ideálně sedět na dětské postýlce a nevyklouzne.

Kombinace s dalším zařízením místnosti

Kombinace tohoto povlečení Happy Friday Basic s dalšími doplňky do dětského pokoje je neméně důležitá. Výběr správných doplňků vám pomůže vytvořit skvělou atmosféru v pokojíčku vašeho dítěte. Doporučujeme kombinovat s nábytkem v bílých nebo světle šedých tónech, které dodají vašemu pokojíčku svěžest.

Koupíte si toto krásné a kvalitní růžové dětské bavlněné povlečení Happy Friday Basic s rozměry 100 x 120 centimetrů na www.codina.cz. Zaručíme vám rychlou a pohodlnou dopravu a kvalitní produkt za super cenu.

Růžové dětské povlečení Happy Friday Basic