Sprchová tyč Grohe New Tempesta Classic – kvalitní doplněk vaší koupelny v chromovém provedení (27524000)

Zdravíme vás všechny, kteří hledáte kvalitní doplněk do vaší koupelny!

Sprchová tyč Grohe New Tempesta Classic – 27524000 – je ideální volbou pro ty, kdo hledají elegantní řešení koupelnového interiéru.

Popis

Sprchová tyč s délkou 90 cm přináší nový rozměr do vaší koupelny. Vysoce kvalitní materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a spolehlivého provozu. Produkty značky Grohe jsou synonymem pro prodlouženou záruku a bezproblémový chod.

K dispozici je možnost jednoduché montáže, což vám ušetří čas a náklady na instalaci.

Funkce

Sprchová tyč Grohe New Tempesta Classic umožňuje přizpůsobení výšky při sprchování díky posuvnému držáku. Škálu funkcí umocňuje i sprchová hlavice s diametrem 100 mm s funkcí stříkání na celou plochu nebo na specifické oblasti, jako jsou nohy nebo záda.

Díky kvalitním materiálům a inovativnímu designu nabízí tento produkt maximální komfort a zároveň precizní výkon.

Chromové provedení

Chromové provedení sprchové tyče Grohe New Tempesta Classic je jasnou volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní design. Styl chromu společně s černými detaily dodává vaší koupelně příjemnou atmosféru a vkusný interiér.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a získejte kvalitní doplněk pro vaši koupelnu. Produkt můžete zakoupit na webu Velký nábytek.cz za bezkonkurenčně nízkou cenu.

Sprchová tyč Grohe New Tempesta Classic

Vyzkoušejte kvalitní sprchovou tyč Grohe New Tempesta Classic s délkou 90cm a navodíte si mnoho příjemných zážitků při sprchování!