Stůl OLIN OI94 – přírodní dub grand / černý od MEBLINE – elegantní kus nábytku pro váš interiér


Stůl OLIN OI94 – elegantní kus nábytku pro váš interiér

Stůl OLIN OI94 od MEBLINE je nábytek, který se stane ohniskem vašeho interiéru a bude poutat pozornost nejen svým nádherným designem, ale také skvělými rozměry, které uspokojí potřeby náročných zákazníků. Pokud hledáte stůl, který se bude hodit do jakéhokoli prostoru, stůl OLIN OI94 je pro vás tou nejlepší volbou.

Rozměry

Stůl OLIN OI94 má vysokou kvalitu a elegantní vzhled, ale také velké rozměry, které uspokojí náročné požadavky. S šířkou 180cm, výškou 77cm a hloubkou 95cm nabízí dostatek prostoru pro větší skupiny lidí a umožňuje pohodlné jídlo, hry a práci.

Specifické informace

Barevné provedení stolu je přírodní Dub Grand / Černý (24NWJC94), což dává stolu elegantní a moderní přizpůsobení. Deska z laminátu dokonale odpovídá barevnému schématu a umožňuje snadné čištění a údržbu.

Dodatkové informace

Kupováním stolu OLIN OI94 získáte záruku 24 měsíců, díky čemuž můžete mít jistotu, že jde o kvalitní výrobek, který vám bude sloužit dlouhé roky.

Další nábytek HELVETIA

Pokud si chcete prohlédnout další nábytek od HELVETIA, navštivte naše stránky a objevte širokou škálu elegantních a moderních nábytkových řešení pro váš interiér.

Stůl OLIN OI94
Stůl OLIN OI94

Stůl OLIN OI94 od MEBLINE je opravdu kus nábytku, který podtrhne váš interiér a poskytne vám dostatek místa a pohodlí pro vaše každodenní aktivity. Pokud hledáte nábytek do vaší jídelny, kanceláře nebo obýváku, stůl OLIN OI94 je tou správnou volbou pro vás.