Světle šedá střední LED lampa Blomus Ani Lamp – dokonalá kombinace moderního designu a funkčnosti

Minimalistické osvětlení rozzáří váš interiér svou jednoduchou elegancí a stane se doplňkem, který nepodléhá žádným trendům. Jeho půvab je jednoduše nadčasový. Díky kvalitní práškované povrchové úpravě kovu si trvale udržuje matný šarm.

Kolik dlouho lze lampu používat?

Pro dobití stačí světlo jednoduše umístit na nabíjecí základnu a nabít pomocí USB kabelu. Základna, nabíjecí stanice i kabel USB jsou součástí balení. Svítidlo můžete dokonce zavěsit na lanko a vykouzlit tak působivě jiný vzhled. Lanko je také součástí balení.

Lampa vám vydrží svítit 8 až 16 hodin. Je vhodná pro venkovní i vnitřní použití.

Jak lampa vypadá?

Lampa Blomus Ani Lamp

Jak může lampa vypadat ve vašem pokoji? Jak už bylo řečeno, její design je nadčasový a hodí se do různých interiérů. Světle šedá barva kovu působí velmi elegantně.

Jak můžete lampu využít?

Lampu můžete umístit na noční stolek, na pracovní stůl nebo ji dokonce pověsit na lanko a vytvořit tak působivou instalaci. Její LED světlo je jemné, takže vytváří příjemnou atmosféru, zároveň ale dobře osvětluje předkládané materiály. Proto může být vhodnou volbou pro čtení nebo práci na počítači.

Lampa Blomus Ani Lamp je také skvělým doplňkem pro večírky nebo oslavy na zahradě. Svítí velmi intenzivně a díky své mobilnosti ji můžete umístit kamkoliv.

Kde lampu koupit?

Pokud Vás zaujala lampa Blomus Ani Lamp, můžete si ji zakoupit na webových stránkách Brega.cz. Cena lampy je velmi přijatelná a kvalita je zaručena.

Svítidlo je k dostání i v dalších barevných provedeních, takže si určitě vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.