Vyzdobte svůj interiér stylovým Hoorns bambusovým závěsným světlem Hiba


Designové závěsné světlo Hiba zaujme na první pohled svým originálně zpracovaným tělem

Lampa Hiba je skvělou volbou pro všechny, kdo jsou zvědaví na nové trendy a chtějí svůj interiér oživit stylovým prvkem. Tento nádherný kousek vás upoutá svým originálním designem, který se skládá z bambusových tyček a kružnic vytvářejících zajímavou strukturu.

Výstřední design vytvoří v každé místnosti neobyčejnou atmosféru, která dodá interiéru osobitý a unikátní prvek. Hoorns bambusové závěsné světlo Hiba se skvěle hodí do pokojů s důrazem na přírodní motivy a do interiérů s orientálním stylem.

Kulaté tyčky z bambusu vytvářejí společně s výraznými kružnicemi zajímavou strukturu

Celá lampa je vyrobena z přírodních materiálů, což jí dodává charakter a harmonizuje s okolním prostředím. Hiba je ideální volbou pro ty, kteří rádi přináší do bytu živou přírodu v podobě přírodních materiálů a rostlin.

Tohle závěsné světlo je naprosto unikátní a vynikne naprosto v každém interiéru. Využijte ho jako dominantu nad jídelním stolkem, nebo nad vaší oblíbenou relaxační pohovkou. Nemusíte se bát,že jej necítíte k umístění, zaměřuje se na dovolení a ani nemuset řešit další osvětlení.

Lampa vytvoří v každé místností atmosférické světlo

Hoorns bambusové závěsné světlo Hiba vytvoří v místnosti atmosféru klidu a relaxace. Ideální je však pro každý typ osvětlení a pro každou místnost. Můžete ji využít jako hlavní zdroj světla, nebo ji propojit s jinými lampami s orientálním stylem a vytvořit si tak svou vlastní unikátní atmosféru.

Poznámka: Žárovka není součástí balení. Doporučujeme použít žárovku s nižším výkonem pro co nejpříjemnější osvětlení.

Hoorns bambusové závěsné světlo Hiba

Nenechte si uniknout tento unikátní kousek, který vám pomůže oživit váš interiér a přináší do něj krásné a útulné prostředí. Objednejte si Hoorns bambusové závěsné světlo Hiba právě teď a užijte si jedinečnou atmosféru vašeho nového bytu!

Koupit na NabytekProZivot.cz