Vyzkoušejte novou sada kořenek BRILLANTE – 12 druhů pro vaše hostiny!

Praktická sada kořenek Brillante, nenahraditelný pomocník i hezký doplněk pro každou kuchyň. Sada obsahuje 12 skleněných kořenek s dřevěným víčkem, 1x otočný podstavec z gumovníkového dřeva.

Rozměr jednotlivých kořenek: výška 10,5 cm, průměr s víčkem 5 cm, průměr bez víčka 4,5 cm.

Gumovník je prvotřídní přírodní ušlechtilé tvrdé dřevo, které nepohlcuje pachy a nevsakuje tekutiny. Nemá tendenci vlnit se a praskat. Je jedním z nejvíce ekologicky nezávadných druhů dřeva.

Vyberte si z 12 druhů kořenek

Sada kořenek BRILLANTE nabízí celkem 12 druhů kořenek, vyberte si podle vašeho gusta:

  • Cesneková – jemná kořenka s výraznou chutí česneku
  • Červená paprika – kořenka s jemnou sladkou chutí a krásnou červenou barvou
  • Sladká chilli – kořenka s jemnou sladkou chutí a mírnou pikantností

…a dalších 9 druhů kořenek, které si můžete prohlédnout zde.

Proč zvolit kořenky BRILLANTE?

Sada kořenek BRILLANTE je ideální nejen pro vaši domácnost, ale i pro různé společenské akce a hostiny. Kořenky dodají jídlu výraznou chuť a zároveň vytvoří pěkný estetický dojem na stole. Navíc je sada praktická a snadno se ovládá s otočným podstavcem, který udrží kořenky na místě.

Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního skla a kovových uzávěrů, které zajišťují perfektní uzavření a uchování čerstvosti koření. Dřevěné víčko je nejen estetickým prvkem, ale zároveň chrání koření před vlhkostí a světlem.

Pokud vám záleží na kvalitě a vzhledu vaší kuchyně, rozhodně zvažte nákup sady kořenek BRILLANTE. Za příznivou cenu získáte produkt, který vás bude dlouhodobě sloužit a zároveň zkrášlí váš kuchyňský prostor.

Sada kořenek BRILLANTE na kuchyňské lince

Objednejte si sada kořenek BRILLANTE nyní a dopřejte si nový doplněk do vaší kuchyně.