Zelená sametová pohovka s černými nohami Lento od Kooko Home měřících 158 cm: dokonalá kombinace stylu a pohodlí


Proč by měla být zelená sametová pohovka s černými nohami od Kooko Home součástí vašeho interiéru?

Že je příjemná pohovka nezbytnou součástí obývacího pokoje či prostorné pracovny vás nemusíme přesvědčovat. Doma však hledáte více než jen praktickost. A že se může zároveň takový kousek stát stylovým solitérem, který dodá šmrnc celému interiéru, to vám zase názorně ukáže značka Kooko Home.

O jejich produktech se ví, že se jedná o špičkovou kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Zelená sametová pohovka s černými nohami Lento o délce 158 cm není výjimkou.

Jakmile si na ni sednete, uvědomíte si, že jsou pohovky, které jsou prostě jen takové a ty, na kterých si můžete na chvíli odpočinout a vychutnat si pohodlí. K Lento patří bezesporu ta druhá kategorie. Spolehněte se na měkkou a odolnou pěnu, která vás hravě podrží i při zdlouhavých filmových sezeních s pop-cornem v ruce.

Design, který očaruje

O celkovém vzhledu rozhodují detaily. Zelená sametová pohovka s černými nohami Lento nepodlehla honbě za modernou a nerozplynula se v davu šedého a nevýrazného. Naopak, designéři z Kooko Home zvolili zelenou barvu, která ladí s přírodou a okolním prostředím. To vše podtrhuje sametový povrch, kterým je pohovka tvořena.

Usaďte se na polštářích z měkké ale odolné pěny a spolehněte se na bytelné dřevěné nožky. Díky nim také působí design odlehčeně.

Začněte s Lento od Kooko Home vytvářet nápadité interiéry

Kooko Home přináší kvalitu, originalitu a jedinečnost. Pohovka Lento se bez obav postaví vedle jakéhokoli stylu, který si v obývacím pokoji zvolíte. Černé nohy na pohovce jednodušeji zvládnou i tvrdší kontrastnější barvy. Můžete tedy směle sáhnout i po ty nejroztodivnějších dekoračních doplňcích.

Kooko Home Lento

Neváhejte ani chvíli s nákupem. Zelená sametová pohovka s černými nohami Lento od Kooko Home je tou nejlepší volbou pro ty, kteří touží po kus interiéru, který je zároveň stylový a pohodlný. Lento je to pravé řešení pro ty, kdo si chtějí užívat života v designu a komfortu.

Koupit zelenou sametovou pohovku s černými nohami Lento od Kooko Home.